AS SU - SU TEKNOLOJİLERİ

AS-SU SU TEKNOLOJİLERİ

Bakiye Klor Ölçüm ve Kontrol

İçme suyu depolarında bakiye klor (serbest klor) ölçümü yapan OMNICON bakiye klor ölçüm cihazı tamamen yerli malı olup iki yıl boyunca gerçek garanti altındadır. Türkiye'de bir çok içme suyu deposunda bulunan OMNICON sistemler içme sularımızın klor seviyesini güvenli bir şekilde ve doğru ölçmektedir.
OMNICON sistemler kartındaki ve yazılımındaki son teknoloji sayesinde istenilen bir çok bağlantı parametresini size sunmaktadır. RS 485, Ethernet, MODBUS RTU Master, MODBUS RTU Slave, MODBUS TCP Slave protokolleri destekli cihazımız otomasyonlarınız ile tam uyum halinde çalışabilmektedir. Üstelik bu özellikleri istediğiniz zaman cihazınıza ekletebilirsiniz.

                                                   
 Amperometrik Klor Ölçüm Hücresi              ION Selective Klor Ölçüm Elektrodu

OMNICON bakiye klor ölçüm cihazı hafızasında tutabildiği yaklaşık 4000 kayıt sayesinde size geriye dönük sonuçlara bakma imkanını LCD ekranı üzerinde veriyor. Ayrıca kayıt aralıkları 0-60 dk. arasında ayarlayabilirsiniz.

OMNICON klor ölçüm cihazı size ölçüm haricinde kontrol imkanı da sunmaktadır. Ölçüme dayalı kontrol sayesinde klor dozaj pompalarınızı OMNICON üzerindeki roleler üzerinden kontrol edebilirsiniz.

OMNICON klorlama sistemi üzerine klorlama için dozaj pompası taktıysanız sisteme eklenebilen akış algılayıcı sayesinde su akışı olmayan anlarda klorlama özelliğini durdurabilir. Ayrıca cihaza eklenebilen sıvı seviye sensörleri sayesinde klor tankındaki kimyasallar bittiğinde dozaj pompasını durdurur. Bu sayede sisteminiz akış olmadığı zaman ölçümü keser ve klor olmadığı zaman dozaj işlemini durdurak sağlıklı klorlamayı sağlar.

OMNICON bakiye klor ölçümü cihazı içindeki ayarlanabilir alarmlar sayesinde bir çok alarm parametresi tanımlayabilirsiniz.

Su deponuza uygun bakiye klor ölçüm sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.