AS SU - SU TEKNOLOJİLERİ

AS-SU SU TEKNOLOJİLERİ

Tuz Klor Jenaratörleri

Tuz klor jenaratörleri yeni nesil havuz dezenfeksiyon sistemleridir. Yüzme havuzlarına eklenen tuzu işlemden geçirerek havuzunuza yerinde klor üreten Antech Salt İonic tuz cihazları tamamen yerli üretim olup, Türk mühendisleri tarafından üretilmiştir.

Tuz klor jenaratörleri yüzme esnasında oluşabilecek deri dökülmeleri, alerji ve solunum problerinin önüne geçer. Ayrıca tam otomatik yapıları ile gerekş mikardaki dezenfektanı havuzda otomatik olarak sağlayacaktır.

Tuz Klor Jeneratörü Çeşitleri

Antech Salt Ionic A Tuz Klor Jeneratörü,

Analog tuz klor jenaratörü ile tuz miktarını ayarlayarak havuzunuzu dengede tutabilirsiniz.
Detaylı bilgi için : http://www.as-su.com/urunler/antech-salt-ionic-a

Antech Salt Ionic pH Tuz Klor Jeneratörü,
Salt Ionic pH ile analog olarak havuzunuzun dezenfektan miktarını ayarlayabilir. pH modülü sayesinde ekstra ph elektrodu ve asit pompası takılarak havuzunuzun dezenfeksiyonunu sağlamanın yanında pH düzenlemesi de otomatik olarak yapılır.
Detaylı bilgi için : http://www.as-su.com/urunler/antech-salt-ionic-ph 

Antech Salt Ionic PR Tuz Klor Jeneratörü,
Salt Ionic PR ile otomatik olarak havuzunuzun dezenfektan miktarını ORP ölçümü ile ayarlayabilir. pH modülü sayesinde ekstra ph elektrodu ve asit pompası takılarak havuzunuzun dezenfeksiyonunu sağlamanın yanında pH düzenlemesi de otomatik olarak yapılır.
Detaylı bilgi için : http://www.as-su.com/urunler/antech-salt-ionic-pr

Antech Salt Ionic EXPERT Tuz Klor Jeneratörü,
Salt Ionic Expert ile otomatik olarak havuzunuzun dezenfektan miktarını Serbest Klor (ppm) ölçümü ile ayarlayabilir. pH modülü sayesinde ekstra ph elektrodu ve asit pompası takılarak havuzunuzun dezenfeksiyonunu sağlamanın yanında pH düzenlemesi de otomatik olarak yapılır.
Detaylı bilgi için : http://www.as-su.com/urunler/antech-salt-ionic-expert