AS SU - SU TEKNOLOJİLERİ

AS-SU SU TEKNOLOJİLERİ

Hakkımızda

Değişen Pazar koşullarında firmamızı ismi, personeli, tedarikçisi ve müşterisi ile etik değerlerimize bağlı olarak saygın ve kaliteli hizmeti optimum fiyatlarla sağlayarak müşteri, tedarikçi ve çalışanların mutluluğunu sağlamaktır. Bu kapsamda;

  1. Satışı yapılan ürünlerle ilgili teknik bilgi personel donanımı sağlayarak müşterilerimize en kısa sürede hizmet vermek.
  2. Pazar koşullarını göz önünde tutarak değişen teknolojik şartlardan haberdar olmak kaydı ile gerek görülen ürünlerle ilgili kalite çalışması yaparak müşterilerimizin hizmetine sunmak.
  3. Tedarikçi ve Satıcı uyumu ve ticaretin gerekliliği olan etkilere uyularak saygı ve hoşgörüye dayalı ilişkiler kurmak geliştirmek.
  4. Şirket içi yapılan eğitimlerle personelimizin gelişimini sağlamak.
  5. Teknik servis anlamında müşterilerimize kısa sürede çözümler üretmek.
  6. Yapılan ve üretilen her işte müşterilerimizin referans olmasını sağlamak AS-SU SU TEKNOLOJİLERİ NADEN KİMYA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. ŞİRKENİNİN kalite politikasıdır.

VİZYONUMUZ

Su arıtma ve şartlandırma pazarında çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artan müşterilerin değişen istek ve beklentileri; ürünlerin ve sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Müşteri çeşitliliğini ve memnuniyetini arttırmak amacı ile hizmet verdiğimiz bölgelerde lider tedarikçi ve üretici konumuna gelmektir.

Gelişen teknolojik şartlar ve bu şartların ekonomiye katkılarını takip ederek kısa sürelerde tedarikçi-satıcı-müşteri bağının oluşturulması ve müşterinin doğru yönlendirilmesi ile pazarda vazgeçilmeyen firma konumuna gelmektir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz, sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.